samen eten
dinsdag 13 februari 17:00 uurMist u de gezelligheid van samen eten? Schuif dan aan in De Plint voor een warme maaltijd. U bent van harte welkom! Iedere dinsdagavond samen eten in wijkcentrum De Plint, Jozef Israelslaan 20a van 17.00- 19.30 uur
U krijgt een gezonde maaltijd, bestaande uit een hoofd- en nagerecht. Na afloop serveren wij een kopje koffie of thee. Onze vrijwillige gastheren en –vrouwen zorgen voor een gezellige sfeer en prima bediening. Met eventuele dieetwensen kunnen wij rekening houden. Kosten € 8,00 inclusief koffie of thee.
Reserveren en meer informatie:
Meld u aan via het algemene nummer van Welzijn Woerden: 0348 – 42 11 01. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Liesbeth van Beusekom, Coördinator Programmering via l.vanbeusekom@welzijnwoerden.nl.
Locatie
Woerden
Jozef Israëlslaan 20A