Afbeelding

Sportlust ’46 gaat kopje onder tegen FC Utrecht

Algemeen

WOERDEN • Sportlust ’46 is er niet in geslaagd om de volgende ronde van het KNVB-bekertoernooi te bereiken. De ploeg ging in eigen huis met 0-3 onderuit tegen FC Utrecht. De Woerdenaren bleven lange tijd in de wedstrijd, maar uiteindelijk kwam het elftal nipt te kort.

De eerste helft toonde het elftal van Jochem Twisker aan prima weerstand te kunnen bieden. Sterker nog, ook na de openingstreffer van Sander van der Streek was Sportlust ’46 het meest dreigend. Verschillende mogelijkheden troffen geen doel. Onder meer Joshua Patrick en Ahmad Abdallah al Mahdi probeerden het vanuit de tweede lijn, maar echt gevaar stichtte dat niet. Vlak voor rust kreeg de ploeg een tegenvaller te verwerken met het uitvallen van Kesly den Haag. Hij werd in de rust vervangen door Yuval Checkly.

Sterker
In de tweede helft werd FC Utrecht steeds sterker. Onder meer conditioneel was het elftal van Henk Fraser wat verder en dat was terug te zien. Uiteindelijk kopte Sander van der Streek de tweede treffer van de Utrechters binnen en was het halen van de volgende ronde voor Sportlust ‘46 zowat een utopie. Al met al was het een mooie ervaring en daarmee is het bekersprookje ten einde. Sean Klaiber zorgde voor het slotakkoord door de 0-3 te maken waarna jeugdspelers van Sportlust ‘46 het veld bestormden om een handtekening of selfie te vragen aan één van de FC-Utrecht spelers.  

Nik Mandemakers

Floris Bakker

Redactiecoördinator Het Kontakt - Woerdense Courant

Laatste nieuws

De toetjes worden uitgedeeld
Nieuws 11 uur geleden
Pannenkoeken tegen eenzaamheid onder ouderen
Foto ter illustratie
Nieuws 12 uur geleden
Zonnebloem Harmelen stopt na vijftig jaar
Arjan Noorthoek werd uitgezwaaid door familie en vrienden
Politiek 13 uur geleden
Voormalig wethouder Arjan Noorthoek op de fiets naar Rome
Politie en ambulance waren uitgerukt
112 22 uur geleden
Twee automobilisten botsen op Stationsweg in Woerden

Advertenties uit de krant

Foto ter illustratie
Nieuws 17 aug, 13:47
Gratis proeflesweek dans bij Het Klooster
De schilders bij hun werk. Van rechts naar links Tineke Hoepman, Marjolein Schouten, Puck Sluijs, Gerdien Meijnen en Iman Vroman.
Nieuws 17 aug, 13:08
Na een jaar schilderen, hangen 48 schilderijen in het stadshuis in Woerden
Foto ter illustratie
Nieuws 17 aug, 12:14
Kunst door de Brievenbus voor creatievelingen
Djembe workshop bij summerschool
Nieuws 17 aug, 11:28
Laatste week summerschool zit erop
Kunstwerk
Nieuws 17 aug, 11:17
Expositie St. Antoniusziekenhuis

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen