‘Schrijf je eigen levensverhaal’

Harmelen - Tijdens de Boekenweek, met als thema ‘Mijn generatie’, organiseert de Bibliotheek diverse activiteiten rond generaties, herinneringen en verschillen tussen jong en oud. In Harmelen staat één activiteit op het programma: de workshop ‘Schrijf je eigen levensverhaal’.

Op dinsdag 17 maart om 19.00 uur kunnen deelnemers in de Bibliotheek Harmelen aan de slag met hun eigen verhaal. De workshop wordt verzorgd door Winny van Rij. Zij geeft handvatten om te beginnen met het schrijven over belangrijke periodes uit het eigen leven of over de generaties binnen een familie. De bijeenkomst is bedoeld voor iedereen die herinneringen wil vastleggen of meer wil leren over het structureren van persoonlijke verhalen. Deelname is gratis en ook niet-leden van de bibliotheek zijn welkom. Wel wordt gevraagd om vooraf aan te melden. Het volledige overzicht van alle Boekenweekactiviteiten in de regio is te vinden op www.bibliotheekuv.nl/boekenweek.

‘Soep van verbinding’

Woerden - De initiatiefnemers van het ‘Landje van verbinding’, een ecologische en educatieve tuin op een weiland aan de rand van de wijk Molenvliet in Woerden, houden op zaterdag 21 maart een bijeenkomst. Zij vertellen over hun plannen en horen graag van belangstellenden wat zij zouden willen doen/zien op het landje. De bijeenkomst, die de titel ‘Soep van verbinding heeft gekregen’, is van 12.30 tot 14.30 uur en vindt plaats in de buurtkamer van Cazas (IJsseloord 70a in Woerden). Opgeven kan via: info@landjevanverbinding.nl.