Jasper de Bree van SCH '44.
Jasper de Bree van SCH '44. Foto: Chris Gottenbos

SCH ’44 jaagt dit seizoen opnieuw op promotie

Sport

Harmelen - Na de teleurstelling van vorig seizoen, waarin SCH ’44 promotie misliep via zowel het kampioenschap als de nacompetitie, wacht de ploeg van trainer Nils Peters opnieuw dezelfde uitdaging: de stap zetten naar de tweede klasse.

Met maar liefst dertig doelpunten stond Jasper de Bree vorig jaar nadrukkelijk in de schijnwerpers. Scorende spitsen zijn gewild en ook de goalgetter van SCH ’44 kreeg interesse van clubs op hoger niveau. “Ik heb erover nagedacht en ook met mensen gesproken”, vertelt De Bree. Toch koos hij ervoor nog minimaal één jaar in Harmelen te blijven om met zijn club promotie af te dwingen. 

Meedoen om de bovenste plaatsen

Dat doel is allesbehalve onrealistisch. De ploeg bivakkeerde vorig seizoen lange tijd bovenaan, maar moest in de slotfase VVIJ voor laten gaan. “Voor ons is het prioriteit om mee te doen om de bovenste plaatsen,” zegt De Bree. “We horen qua kwaliteiten bij de betere ploegen.” 

De selectie is bovendien breder dan in het eerste jaar in de derde klasse. Met de terugkeer van Elinkwijk en Jonathan wordt de competitie er niet makkelijker op. Daarnaast moet SCH ‘44 het doen zonder gestopte krachten Nathan Spaan en Karoy Swanink. Nieuwelingen Stan de Groot en Liam Posthouwer zorgen echter voor balans. “Al met al blijft de groep vergelijkbaar. Ik heb er in ieder geval zin in,” aldus De Bree. 

Vier treffers

Zijn honger naar doelpunten toonde de spits al in de voorbereiding. In de inhaalwedstrijd tegen Roda ‘23 2 was hij met vier treffers de grote man bij de 4-2 zege. Een veelbelovend begin van een seizoen waarin promotie heilig is verklaard. 

Ook trainer Peters ziet genoeg aanknopingspunten voor een succesvol jaar. Volgens hem draait het niet alleen om individuele kwaliteit, maar vooral om teamgeest. “We hebben de afgelopen seizoenen laten zien dat we met lef en energie elke tegenstander kunnen bestrijden. Als we dat vasthouden én slimmer omgaan met cruciale momenten, geloof ik dat we dit keer wel die stap omhoog kunnen zetten. Het zou prachtig zijn om samen met dit elftal de beloning van tweede klasse voetbal binnen te halen.”

Laatste nieuws

Foto van de gedeeltelijke zonsverduistering in Woerden
Nieuws 8 uur geleden
Foto’s van lezers tijdens de eclips boven Woerden en omgeving
Lampionnenoptocht van vorig jaar
Nieuws 9 uur geleden
Opening 72ste Woerdense Vakantieweek
Arie Molendijk
Zakelijk 14 uur geleden
Taxatiemiddag in Kasteel Woerden
Vrijwilligers Logeerhuis Bredius
Bijeenkomst 14 uur geleden
Informatieavond vrijwilligerswerk bij Logeerhuis Bredius

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Nieuws 13 aug, 17:44
Zonsverduistering vastgelegd? Stuur je foto naar ons!
De verschillende fasen van de zonverduistering van woensdag 12 augustus, vastgelegd vanuit de Zegveldse Uitweg
Nieuws 13 aug, 17:02
Timelapse van de eclipse vanuit Zegveld
Afbeelding
Nieuws 13 aug, 12:06
Collecte De Mantelmeeuw bijna van start: “Dit jaar belangrijker dan ooit”
Het busje was over de kop gegaan
Nieuws 13 aug, 11:39
Ongeluk op de a12 tussen Harmelen en Woerden
De eclipse vanuit woerden
Nieuws 12 aug, 23:20
De eclipse was op verschillende plekken in Woerden goed te zien

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen