
Michel Moesbergen draagt voorzitterschap Triathlon Woerden over na jubileumeditie
Sport 172 keer gelezenWoerden - Michel Moesbergen stopt als voorzitter van Triathlon Woerden. De aankomende 40e editie is zijn laatste. Olaf Remmerswaal (29) neemt het stokje over.
Moesbergen (46) was twaalf jaar voorzitter van Triathlon Woerden en maakte in die periode tien edities mee. Twee edities gingen niet door vanwege de coronapandemie. Op tweede Pinksterdag, 25 mei, is zijn laatste dag als voorzitter.
Vroeg
Zijn dag begint traditiegetrouw vroeg. Al om 06.00 uur rijdt hij het centrum binnen. Een uur later begint de opbouw samen met een grote groep vrijwilligers. Rond 17.00 uur finisht de laatste loper en tegen 20.00 uur is alles opgeruimd. "Het is echt heel gaaf om het hele evenement in één dag voor elkaar te boksen", zegt Moesbergen.
De keuze voor zijn opvolger stond voor Moesbergen snel vast. Olaf Remmerswaal is al sinds 2018 actief binnen het bestuur en kent de organisatie goed. Toen Moesbergen in 2025 aangaf na de 40e editie te willen stoppen, was Remmerswaal direct enthousiast om het voorzitterschap over te nemen.
Blijft betrokken
Moesbergen verdwijnt niet volledig uit beeld. Hij blijft betrokken via de sponsorcommissie. Tegelijkertijd beseft hij dat hij het ook zal gaan missen.
Hij benadrukt dat het succes van het evenement te danken is aan velen. Mede-bestuursleden, commissieleden, vrijwilligers en sponsoren uit het Woerdense bedrijfsleven maken het evenement mogelijk. "Samen vormen zij de kracht achter Triathlon Woerden."
De Triathlon Woerden vindt plaats op maandag 25 mei. Het eerste startschot klinkt om 13.00 uur in de Haven van Woerden.






















