
Jeffrey Versluis nieuwe gemeentesecretaris Woerden
Nieuws 270 keer gelezenWoerden - Jeffrey Versluis (48) wordt op 29 juni benoemd tot gemeentesecretaris en algemeen directeur van de gemeente Woerden. Hij volgt Cees Vermeer op, die zijn werkzaamheden voor de gemeente dan beëindigt.
Na een open werving- en selectieprocedure werd Versluis unaniem gekozen door de selectiecommissie. Hij is nu nog gemeentesecretaris in Oegstgeest en woont in Gouda. Hij beschikt over ruime bestuurlijke en managementervaring binnen overheidsorganisaties en staat bekend als een verbindende en toegankelijke leider.
Nieuwe manier van werken
De nieuwe gemeentesecretaris kiest bewust voor Woerden. Hij ziet het als een uitdaging om bij te dragen aan een organisatie die werkt aan een nieuwe manier van werken. Ook de veelzijdigheid en dynamiek van de gemeente spreken hem aan: een stad waar lokale betrokkenheid, regionale samenwerking en complexe maatschappelijke vraagstukken samenkomen.
Burgemeester Monique Bonsen is verheugd met de benoeming. "Met Jeffrey Versluis halen we een gemeentesecretaris in huis die begrijpt wat Woerden nodig heeft. Hij past goed bij de opgaven waar Woerden voor staat en bij onze ambitie om als organisatie samen met de stad verder te groeien."
Blij en vereerd
Versluis zelf laat weten uit te kijken naar zijn nieuwe rol. "Ik ben erg blij en vereerd met het vertrouwen dat in mij is gesteld. De gemeente staat voor mooie en belangrijke opgaven. Ik draag daar graag, samen met het college, de organisatie, de griffie en de gemeenteraad, aan bij."
Met zijn benoeming breekt een nieuwe fase aan voor de ambtelijke organisatie van Woerden, waarin wordt voortgebouwd op wat er staat, met ruimte voor verdere ontwikkeling en versterking van de samenwerking binnen en buiten het gemeentehuis.





















