Nipte zege korfballers SDO/Fiable
Sport
1.133
keer gelezen
KAMERIK • De korfballers van SDO/Fiable wonnen zaterdag hun tweede competitiewedstrijd. Tegen VEO uit Den Haag werd het 14-12.
VEO begon de wedstrijd scherper dan de ploeg uit Kamerik. Na vijf minuten spelen stond de thuisploeg met 0-3 achter. Na enkele malen om en om gescoord te hebben, stond het 3-6. Een reeks van drie doelpunten voor SDO/Fiable en slechts één tegendoelpunt zorgde voor een ruststand van 6-7.
Wissel
De tweede helft begon weer in het voordeel van VEO. De uitploeg stond als snel op een 7-10 voorsprong. Bij een stand van 8-10 wisten beide ploegen tien minuten niet meer te scoren. Er werd vanuit Kamerikse zijde sterk verdedigd. Bob van der Weide maakte plaats voor Mark Meijers en deze wissel pakte zeer goed uit. Zijn eerste twee schoten werden direct twee belangrijke doelpunten.
De stand was op dat moment 10-10. Beide partijen scoorden nog enkele keren waardoor de slotfase van de wedstrijd werd begonnen met een stand van 11-12. Met nog vier minuten te spelen verzilverde Mark Meijers ook zijn derde schot met een goal. Op een 12-12 tussenstand wist Jakko de Wit twee goals te maken. Deze laatste twee goals zorgde voor de eindstand van 14-12.
Aanstaande zaterdag speelt SDO/Fiable uit tegen OVVO uit Maarssen.