
Ondernemers en horecazaken in Woerden vallen massaal in de prijzen
ZakelijkWOERDEN • Woerden staat volop in de schijnwerpers als een stad van vakmanschap en ondernemerschap. Dit blijkt uit de vele prijzen die lokale ondernemers recentelijk hebben behaald.
Zo gooiden de ondernemers hoge ogen bij de verkiezing ‘Leukste Winkel van Nederland’ van INRetail. De diversiteit en gastvrijheid van het winkelaanbod werden beloond met diverse onderscheidingen. Zo behaalden Blik op Hout, Kitchen2Table, Luna Ilena, Mini & Me, OOK en Vakdrogist Stouthart hoge noteringen binnen hun categorieën. Daarnaast werd Nelson Woerden uitgeroepen tot de beste Nelson-winkel van Nederland.
‘De Gouden IJsspatel’
Ook op culinair gebied heeft Woerden een uitstekende reputatie. Chocolatier Niels van Torino ontving acht prijzen bij de prestigieuze Academy of Chocolate, waaronder goud, zilver en brons. Torino is tevens finalist bij ‘De Gouden IJsspatel’, waar op 10 maart de strijd om de beste ijsbereiding plaatsvindt.
Tijdens het NK Pasta won Viviamo goud en werd daarmee bekroond als maker van de beste pasta van Nederland. Broodje Midas behaalde zilver voor het beste broodje, na eerder al goud te hebben gewonnen. Restaurant 12 werd uitgeroepen tot ‘Beste Social Deal-restaurant van het Groene Hart’ met een beoordeling van 9,6 voor hun viergangenmenu.
Beste meetinglocatie
Naast de gastronomische successen werd Kasteel Woerden voor het derde opeenvolgende jaar verkozen tot beste meetinglocatie van Nederland in de categorie L (tot 250 personen). Met een score van 9,8 en lovende recensies van bijna 170 opdrachtgevers blijft het kasteel een populaire locatie voor zakelijke bijeenkomsten en evenementen.
Om de prestaties van de ondernemers te vieren, werden zij verrast met een bos bloemen, uitgereikt door Mathijs van Tuijl, voorzitter van Stadshart Woerden.






















