Jonge Woerdense waterpoloërs eindigen als tweede
Sport
2.055
keer gelezen
WOERDEN • Zowel het meisjes- als het jongenswaterpoloteam onder de 13 jaar van Zwem- en Poloclub Woerden zijn op een tweede plaats geëindigd in de competitie.
Het seizoen was een aaneenschakeling van opwindende wedstrijden en intense inzet van de jonge waterpolotalenten uit Woerden. Het meisjeswaterpoloteam van ZPC Woerden verbaasde hun tegenstanders met hun vastberadenheid en technische bekwaamheid. Dit resulteerde in een welverdiende tweede plaats in de competitie.
Ook het jongenswaterpoloteam maakte indruk met hun snelheid, wendbaarheid en slimme tactieken. De waterpoloërs speelden meerdere uitdagende wedstrijden waarin ze hun vaardigheden toonden. De vastberadenheid en teamwork leidde eveneens tot een tweede plaats in de competitie.